Sposób i warunki zapłaty oraz spełnienia świadczenia

  1. Zapewnia się możliwość wnoszenia opłat za produkty, następującymi metodami: gotówką płatność w siedzibie firmy Kalisz 62-800, ul. Wrocławska 183, przelewem, pobraniem

  1. Wszystkie oferowane produkty, zawierają informację o cenie, a nadto w przypadku przejścia do zakupów klient obowiązany jest do zaakceptowania komunikatu oznaczonego treścią „obowiązek zapłaty”. Kupujący uzyskuje również informacje o terminie wymaganej zapłaty w zależności od wybranej metody płatności.

  2. Wszystkie ceny podane są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez zamawiającego.

  3. Przed zaakceptowaniem obowiązku zapłaty kupujący informowany jest o całkowitej cenie zakupu wraz ze wszelkimi kosztami, w tym kosztami przesyłki.

  4. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragon. Na podstawie paragonu możemy wystawić fakturę VAT tylko w ciągu 7 dni od daty wystawienia paragonu.

  5. Korzystanie z usług dostępnych za pośrednictwem strony www.b2b.yasumi.pl nie wymaga wnoszenia przez użytkownika kaucji, bądź innych gwarancji finansowych.

  6. Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia niezbędny do skompletowania zamówionych produktów i realizacji wysyłki. W przypadku, gdy czas realizacji zamówienia będzie dłuższy niż podany przy produkcie personel sklepu internetowego kontaktuje się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić inną propozycję terminu realizacji zamówienia.

  7. W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas realizacji przelewu tj. odnotowania wpłaty na konto bankowe prowadzącego sklep internetowy.

  8. Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem Firma kurierska DPD, gdzie termin dostawy wynosi co do zasady od 2 do 4 dni roboczych po wydaniu z magazynu.

  9. Koszt dostawy 15 zł niezależnie od formy płatności (przelew, pobranie) dla paczki do 30 kg.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć